Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki, a przedstawione poniżej zlecenia są jedynie przykładami i stanowią wycinek naszej działalności. 

 

Usługi dronem

Świadczymy usługi dronem. Wykonujemy weryfikację oraz zdjęcia terenu
z powietrza, weryfikacja dachów obiektów. 

 

Konfiguracja SmartDom 

Inteligentne domy cieszą się coraz większą popularnością. Sporo ludzi decyduje się na inteligentne rozwiązania w nowo budowanych domach czy też na etapie wykończenia mieszkania. 

Obecnie dzięki takim producentom jak Xiaomi, Aqara, Yeelight czy Sonoff nie ma przeciwskazań, aby wdrożyć inteligentne rozwiązania w wykończonych domach
i mieszkaniach.

 

Montaż komputera

Klient zgłosił zapotrzebowanie na niewielki komputer do prostych prac biurowych. Żaden z gotowych zestawów nie spełniał do końca jego oczekiwań w związku z czym mini komputer został złożony od podstaw, za bazę posłużył Intel NUC

 

 

Konserwacja sprzętu komputerowego

Urządzenie trafiło w nasze ręce jako niedziałające po otwarciu obudowy okazało się, że jest po prostu zabrudzone,
a wentylatory nie dają rady z kurzem.
Po wyczyszczeniu wnętrza obudowy komputer uruchomił się.

 

 

Konfiguracje urządzeń

Prekonfiguracja sprzętu CCTV pod wymagania Klienta, sprawdzenie działania
i ustawienie przed instalacją na obiekcie. Zamówienie dotyczyło urządzeń Hikvision, Geovision, a za zasilanie odpowiedzialny był niezawodny Switch Netgear

 

Projekty graficzne

Pomimo faktu, że nie jesteśmy studiem projektowym czy też graficznym
z powodzeniem tworzymy drobne grafiki dla naszych Klientów, które trafiają na tworzone przez nas strony internetowe lub projekty wizytówek.

 

Wymiana dysku HDD

Wymiana uszkodzonego dysku HDD – w tym wypadku Klient zdecydował się na ponowną instalację dysku HDD o identycznej pojemności. 

Po wymianie zainstalowano system operacyjny oraz oprogramowanie wskazane przez Klienta. 

Możliwa jest również wymiana dysku HDD na SSD – nie tylko w przypadku uszkodzenia, dysk można sklonować w celu polepszenia komfortu pracy. 

 

 

Testowanie Tabletu Lenovo YOGA Tab2

Weryfikacja czy sprzęt spełni wymogi Klienta i sprawdzi się
w określonych warunkach.

Urządzenie jest bardziej mobile od przeciętnego laptopa
i świetnie sprawdza się jako wyposażenie np Przedstawiciela Handlowego.

Wbudowany modem LTE umożliwia pracę praktycznie wszędzie, a dołączana klawiatura Bluetooth wraz z touchpadem doskonale uzupełnia całość i ułatwia wypełnianie dokumentów.

 

 

Usuwanie błędu Blue Screen of Death

Błąd Blue Screen of Death (BSoD) jest powszechnie znanym problemem systemu operacyjnego Windows bez względu na jego wersję.

W tym przypadku błąd uniemożliwiał pracę, ponieważ pojawiał się co kilka minut.

Problem został zdiagnozowany i rozwiązany. „Niebieski ekran” na tym laptopie już nie występuje, a jego właściciel może spokojnie pracować bez obaw o utratę niezapisanych danych.

 

Pierwsze uruchomienie laptopa HP

Trafił do nas nierozpakowany jeszcze laptop. Klient poprosił o  wykonanie „pierwszego uruchomienia”. Komputer został skonfigurowany, wgraliśmy podstawowe oprogramowanie, a następnie ze starego komputera PC przeniesione zostały dane Klienta.

 

Odzyskiwanie zapomnianego sprzętu 

Klient dostarczył do nas nieużywane od kilku miesięcy netbooki marki Samsung oraz HP. 
Dyski twarde komputerów zostały sformatowane, została wgrana najnowsza kompilacja systemu operacyjnego Windows 10. Sprzęt został wyczyszczony, a następnie wgraliśmy oprogramowanie dodatkowe zgodnie z życzeniem Klienta. Komputery będą przeznaczone do Przedstawicieli terenowych.

 

 

Terminale płatnicze marki VeriFone

Urządzenia przeszły weryfikację działania. Sprawdzone zostały między innymi drukarki termiczne oraz modemy GSM. Po pomyślnie przeprowadzonej weryfikacji urządzenia zostały wyposażone w komponenty dostarczone przez Klienta.